MAGİC FOAM

FAYANS VE BANYO TEMİZLEYİCİ SPREY

MAGİC FOAM

FAYANS VE BANYO TEMİZLEYİCİ SPREY

Özel formülü sayesinde asitten etkilenmeyen banyo yüzeylerinde(fayans ve sırlı yüzeyler) tuvalet, banyo, duş, mutfak evyesi, banyo lavabosu, fayans, seramik, pisuar vb. yüzeylere nüfuz ederek çeşitli mineral kalıntılarında, kireç ve pas gibi inatçı lekelerde mükemmel bir temizlik sağlar, yüzeyi parlatır. İçerdiği çözücüler ağır kirlerin neden olduğu kalıntıları kolayca çözerken buna bağlı olan tuvalet kokularını da ortadan kaldırır, grilik ve sarılıkları giderir. Konsantre formülü sayesinde az miktarda kullanımında bile etkilidir.

 

KULLANIM ALANLARI:Tuvalet evyeleri, banyo, duş, mutfak evyesi, banyo lavabosu, seramik, pisuar ve tüm fayans yüzeylerde kullanılır.

 

KULLANIM ŞEKLİ : Tuvalet evyesinin içine direkt sıkılır. Bir süre beklendikten sonra sifon çekilir. Çok kirli yüzeylerde fırça kullanılması tavsiye edilir. Özel formülü sayesinde asitten etkilenmeyen banyo yüzeylerinde(fayans ve sırlı yüzeyler) tuvalet, banyo, duş, mutfak evyesi, banyo lavabosu, fayans, seramik, pisuar vb. yüzeylere nüfuz ederek çeşitli mineral kalıntılarında, kireç ve pas gibi inatçı lekelerde mükemmel bir temizlik sağlar, yüzeyi parlatır. İçerdiği çözücüler ağır kirlerin neden olduğu kalıntıları kolayca çözerken buna bağlı olan tuvalet kokularını da ortadan kaldırır, grilik ve sarılıkları giderir. Konsantre formülü sayesinde az miktarda kullanımında bile etkilidir. KULLANIM ALANLARI:Tuvalet evyeleri, banyo, duş, mutfak evyesi, banyo lavabosu, seramik, pisuar ve tüm fayans yüzeylerde kullanılır.


KULLANIM ŞEKLİ : Tuvalet evyesinin içine direkt sıkılır. Bir süre beklendikten sonra sifon çekilir. Çok kirli yüzeylerde fırça kullanılması tavsiye edilir.

ÜRÜN TANITIM FİLMİ

ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK ÜRÜNLERİ TANITIM VİDEOLARI

Biz Sizi Arayalım !

Siz formu doldurun, danışmanımız sizi arasın, aklınızdakileri cevaplayalım.