WOOD CLEANER

AHŞAP TEMİZLİK ÜRÜNÜ

WOOD CLEANER

AHŞAP TEMİZLİK ÜRÜNÜ

Silinebilir her türlü ahşap, parke, mobilya ve marley yüzeylerin derinlemesine temizliği ve bakımı için özel olarak formüle edilmiş bir üründür. Kiri, lekeyi, isi ahşaba zarar vermeden derinlemesine temizler, durulama gerektirmez. Ahşabın doğal parlaklığını korur ve ortama hoş bir koku yayar.

 

KULLANIM ALANLARI: Ahşap mutfak dolapları, ahşap merdivenler, parkeler, ahşap kapı ve pencere pervazları, mobilyalar, marleyler vs. gibi silinebilen tüm yüzeylerin temizliğinde kullanılır.

 

KULLANIM ŞEKLİ: Yarım kova (5 lt) ılık suya 50-60g (yaklaşık 1 çay bardağı) WOOD CLEANER ilave edilir. Yüzey sünger veya bez yardımıyla silinir. Durulamaya gerek yoktur, kurumaya bırakılır. Ham ahşap yüzeylerde kullanmaktan kaçınınız.

 

TÜKETİCİNİN DİKKATİNE: Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. Gözleri tahriş eder. El, Yüz,vücut ve Gıda maddelerinin temizliğinde kullanmayınız. Gıda maddelerinden uzakta bulundurunuz.Göz ile temasında derhal bol su ile yıkayın ve doktora başvurun.Cilt ile uzun süreli temasından kaçınınız. Beklenmeyen bir etki görüldüğü takdirde doktora başvurunuz. Çocuklardan uzak tutunuz.

ÜRÜNÜN DİĞER RESİMLERİ

ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK ÜRÜNLERİ TANITIM VİDEOLARI

Biz Sizi Arayalım !

Siz formu doldurun, danışmanımız sizi arasın, aklınızdakileri cevaplayalım.