NOX

ÇELİK PARLATMA VE BAKIM ÜRÜNÜ

NOX

ÇELİK PARLATMA VE BAKIM ÜRÜNÜ

Paslanmaz çelik, krom, nikel alaşımı, metal ve vinil yüzeylerin parlatılması ve bakımında kullanılır. Yüzeyde oluşturduğu film tabakası ile metallerin parlaklığını yeniler, yeniden kirlenme, su tutma ve yağ birikmesini geçiktirir. Farmatikal yağlar içerdiğinden dolayı gıda sektöründe son derece güvenlidir. Mutfaklarda paslanmaz çelik dış yüzeylerin bakımında kullanılır. Vinil yüzey ve panellerin (özellikle otomobil ön panelleri)bakımında ve parlatılmasında silikon bazlı ürünlere kıyasla insan sağlığına ve çevreye çok daha duyarlı doğal bir üründür.

 

KULLANIM ALANLARI: Gıda işletmeleri, Gıda fabrikaları, Endüstriyel mutfaklar, Fabrikalar, Oto Aksesuarcıları, Oto ön panelleri ve Tamponları, Vinil yüzeyler.

 

KULLANIM ŞEKLİ: Uygulanacak yüzey temiz ve kuru olmalıdır. Yüzeye çok ince bir tabaka ürün hav bırakmayan kuru bir bezle yayılır ve kuruyana kadar iyice silinir. Spreyle kullanılabilir. Yüzeylere konsantre olarak direkt tatbik edilir.1 m2 yüzeye en fazla 3–5 damla kullanılmalıdır. Aşırı miktarda ürün yüzeye tatbik edilirse kurutulması güçleşir.

ÜRÜN TANITIM FİLMİ

ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK ÜRÜNLERİ TANITIM VİDEOLARI

Biz Sizi Arayalım !

Siz formu doldurun, danışmanımız sizi arasın, aklınızdakileri cevaplayalım.